Schody Presmon

Stolárstvo & Tesárstvo Presmon

Schody Presmon

Drevené schody v interiéri majú neodmysliteľné miesto v modernom dizajne domov. Ich prírodná krása, estetika a trvanlivosť robia z dreva ideálny materiál pre schodisko, ktoré spája rôzne podlažia. Ak plánujete výrobu a inštaláciu drevených schodov, jednou z najlepších možností je spolupracovať s renomovanou firmou, ako je Presmon.

Firma Presmon ponúka široký výber drevených schodov aj v kombinácii s kovom, z ktorých môžete vybrať. Každý typ dreva má svoj charakteristický vzhľad a vlastnosti, čo vám umožňuje prispôsobiť schody presne podľa vášho štýlu a preferencií.

Používame najmodernejšie technológie a máme tím kvalifikovaných remeselníkov, ktorí dbajú na detaily a zároveň sa starajú o trvanlivosť a bezpečnosť schodov.

Ďalšou výhodou je, že Presmon poskytuje aj individuálne návrhy a konzultácie. Pomôžeme vám navrhnúť schody, ktoré najlepšie zapadnú do vášho interiéru a zohľadnia vaše potreby.

Okrem toho sa drevené schody od Presmon vyznačujú vynikajúcou odolnosťou voči opotrebeniu a majú dlhú životnosť. Správne udržiavané drevené schody môžu vydržať desaťročia a ich krása sa so časom len zvýši

Spolupráca s Presmon vám poskytne istotu, že vaše drevené schody budú vyrobené s láskou k detailu a sústredením na kvalitu. Naše dlhoročné skúsenosti a široká paleta služieb zabezpečia, že budete maximálne spokojní so svojimi novými drevenými schodami.

Ak teda plánujete výrobu drevených schodov pre váš interiér, Presmon je spoľahlivým partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť pre kvalitu, štýl a profesionálny prístup.

  • Prírodná krása
  • Funkčnosť
  • Ekologické
  • Prirodzený vzhľad
  • Prispôsobiteľné
  • Pridaná hodnota

Materiály a varianty

Povrchové úpravy

Ekologické nátery

Ekologické nátery

Udržateľné prírodné materiály
Trvácnosť

Dlhodobá trvácnosť

Ošetrenie a ochrana
Široká paleta farieb

Široká paleta farieb

Presné odtiene na mieru

Nezáväzná cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru

Pozrite si naše referencie
Zdieľať túto stránku:
Partneri:
Máte otázku? Kontaktujte nás
0907 689 587