Altánky

Stolárstvo & Tesárstvo Presmon

Drevené altánky - estetický doplnok domu a záhrady

Drevené altánky sa v súčasnosti stávajú čoraz populárnejším estetickým doplnkom domov a záhrad. Tieto štýlové konštrukcie ponúkajú mnoho výhod a potešia každého majiteľa domu či chaty.

Drevené altánky pridávajú do záhrady domu či átria nezameniteľnú atmosféru a šarm. Drevo je prirodzený materiál, ktorý vytvára útulné a príjemné prostredie, ideálne na oddych, stretnutia s priateľmi a rodinou alebo len na relax po náročnom dni. Sú vhodné pre každý typ záhrady, či už máte modernú, rustikálnu alebo romantickú úpravu.

Drevené altánky od firmy Presmon majú vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Vďaka nim môžete využívať altánok počas celého roka bez obáv z nepríjemného chladu či horúčavy. Dokážu poskytnúť príjemné útočisko v horúcich letných dňoch a chrániť pred dažďom alebo vietorom.

U nás v Presmon sme známi svojou vysokou kvalitou spracovania dreva a precíznou výrobou. Máme bohaté skúsenosti a pracujeme so špeciálnym dôrazom na detaily, čo zaručuje výrobky dlhodobú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Presmon ponúka aj možnosť prispôsobiť altánok podľa vašich predstáv a potrieb. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, tvarov a dizajnov, a tak si vytvoriť altánok presne podľa svojich predstáv a vkusu.

Využitím výroby dreveného altánku od firmy Presmon získate estetický doplnok, ktorý vám spríjemní život na vašej záhrade. Štýlové a praktické riešenie zaručí pohodlný pobyt v exteriéri bez ohľadu na ročné obdobie.

  • Prírodná krása
  • Funkčnosť
  • Ekologické
  • Prirodzený vzhľad
  • Prispôsobiteľné
  • Pridaná hodnota

Materiály a varianty

Strešná krytina a klampiarske prvky

Škridla

Škridla

Betónová, Pálená
Strešné plechové profily

Plech

Strešné profilové plechy
Klampiarske prvky

Klampiarske prvky

Kompletný sortiment
Asfaltový sindel

Šindel

Asfaltový, modifikovaný
Lexan

Lexan

Polykarbonát
Strešná izolácia

Izolácia

Strešná, Obvodová

Povrchové úpravy

Ekologické nátery

Ekologické nátery

Udržateľné prírodné materiály
Trvácnosť

Dlhodobá trvácnosť

Ošetrenie a ochrana
Široká paleta farieb

Široká paleta farieb

Presné odtiene na mieru

Nezáväzná cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru

Pozrite si naše referencie
Zdieľať túto stránku:
Partneri:
Máte otázku? Kontaktujte nás
0907 689 587