Drevostavby

Stolárstvo & Tesárstvo Presmon

Drevostavby Presmon

Drevostavby a drevené domy sa v súčasnosti stávajú čoraz populárnejšou voľbou pre ľudí hľadajúcich ekologické a esteticky príjemné riešenie svojho bývania. Oproti tradičným stavbám z betónu či tehly ponúkajú drevostavby mnoho výhod a sú ideálnym spôsobom, ako žiť v harmónii s prírodou.

Jednou z hlavných výhod drevených domov je ich ekologický charakter. Drevá sú obnoviteľný zdroj, a preto sa stavbou drevených domov minimalizuje negatívny vplyv na životné prostredie.

Drevené domy tiež prispievajú k zdravšiemu a príjemnejšiemu vnútornému prostrediu. Drevo je prirodzený regulátor vlhkosti a vzduchu, čo zabezpečuje zdravú atmosféru v interiéri. Okrem toho, drevo má tepelnoizolačné vlastnosti, čo umožňuje nižšie náklady na vykurovanie a chladenie domu.

Estetika je ďalšou výraznou výhodou drevených domov. Drevostavby majú nezameniteľný šarm a prírodný vzhľad, ktorý pritiahne mnohých ľudí. Drevo ponúka nekonečné možnosti dizajnu a prispôsobenia domu podľa individuálnych predstáv majiteľa.

Ak hľadáte spoľahlivú a profesionálnu firmu na výstavbu drevostavby, Presmon je vynikajúcou voľbou. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti drevostavieb, firma Presmon poskytuje kvalitné služby a precízne spracovanie. Náš tím odborníkov je schopný navrhnúť a postaviť drevený dom presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Presmon používa len najkvalitnejšie drevo a moderné technológie, čo zaručuje dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku vášho domova. Okrem toho, firma Presmon dbá na dodržiavanie ekologických princípov počas celého procesu výstavby, čo zaručuje, že váš nový domov bude nielen esteticky príjemný, ale aj šetrný k životnému prostrediu.

Výstavba dreveného domu od firmy Presmon je preto nielen investíciou do vášho budúceho bývania, ale aj do zdravia planéty. Svojou ekologickou a estetickou hodnotou vám drevený dom poskytne komfortné a príjemné bývanie, ktoré oceníte každý deň.

  • Prírodná krása
  • Funkčnosť
  • Ekologické
  • Prirodzený vzhľad
  • Prispôsobiteľné
  • Pridaná hodnota

Materiály a varianty

Strešná krytina a klampiarske prvky

Škridla

Škridla

Betónová, Pálená
Strešné plechové profily

Plech

Strešné profilové plechy
Klampiarske prvky

Klampiarske prvky

Kompletný sortiment
Asfaltový sindel

Šindel

Asfaltový, modifikovaný
Lexan

Lexan

Polykarbonát
Strešná izolácia

Izolácia

Strešná, Obvodová

Povrchové úpravy

Ekologické nátery

Ekologické nátery

Udržateľné prírodné materiály
Trvácnosť

Dlhodobá trvácnosť

Ošetrenie a ochrana
Široká paleta farieb

Široká paleta farieb

Presné odtiene na mieru

Nezáväzná cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru

Pozrite si naše referencie
Zdieľať túto stránku:
Partneri:
Máte otázku? Kontaktujte nás
0907 689 587