Garážové státia a zastrešenia áut

Stolárstvo & Tesárstvo Presmon

Garážové státia a zastrešenia

My vo firme Presmon máme dlhoročné skúsenosti vo výrobe garážových státí a zastrešení áut. S našimi skúsenosťami a odborným prístupom sme ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a esteticky príjemné riešenia pre svoje vozidlá.

Jednou z najväčších výhod našej výroby vo firme Presmon je kvalita našich výrobkov. Používame najkvalitnejšie drevo a moderné technológie na výrobu garážových státí a zastrešení áut. Naše výrobky sú pevné, odolné a dokonale vyhotovené, čo zaručuje dlhú životnosť a minimálne nároky na údržbu.

U nás v Presmon vám vieme ponúknuť aj širokú škálu dizajnov a konfigurácií. Každý zákazník má možnosť si vybrať z rôznych veľkostí, tvarov a štýlov, čo zaručuje, že si každý klient môže vybrať riešenie presne podľa svojich potrieb a preferencií. Bez ohľadu na to, či potrebujete jednoduché jednoautové zastrešenie alebo rozsiahlejšiu garáž s úložným priestorom, Presmon vám poskytne presne to, čo potrebujete.

Ďalšou výhodou výroby Presmon je náš odborný tím. Skúsení a zruční pracovníci sú zodpovední za výrobu a montáž všetkých produktov. Vďaka našenu odbornému know-how môžete mať istotu, že vaša drevená garáž alebo zastrešenie bude nainštalované správne a bezchybne.

Presmon tiež ponúka výhodné ceny a flexibilné platobné podmienky pre svojich zákazníkov. Bez ohľadu na váš rozpočet vám u nás Presmon dokážeme ponúknuť optimálne riešenie.

Výroba u nás v Presmon je preto najlepšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé, kvalitné a štýlové drevené garážové státia a zastrešenia áut. S našou širokou ponukou, odborným tímom a vynikajúcou zákazníckou službou vám poskytneme produkt, ktorý presne zodpovedá vašim potrebám a predstavám.

  • Prírodná krása
  • Funkčnosť
  • Ekologické
  • Prirodzený vzhľad
  • Prispôsobiteľné
  • Pridaná hodnota

Materiály a varianty

Strešná krytina a klampiarske prvky

Škridla

Škridla

Betónová, Pálená
Strešné plechové profily

Plech

Strešné profilové plechy
Klampiarske prvky

Klampiarske prvky

Kompletný sortiment
Asfaltový sindel

Šindel

Asfaltový, modifikovaný
Lexan

Lexan

Polykarbonát
Strešná izolácia

Izolácia

Strešná, Obvodová

Povrchové úpravy

Ekologické nátery

Ekologické nátery

Udržateľné prírodné materiály
Trvácnosť

Dlhodobá trvácnosť

Ošetrenie a ochrana
Široká paleta farieb

Široká paleta farieb

Presné odtiene na mieru

Nezáväzná cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru

Pozrite si naše referencie
Zdieľať túto stránku:
Partneri:
Máte otázku? Kontaktujte nás
0907 689 587